OZVUČOVÁNÍ - ZÁZNAM ZVUKU - ZVUKOVÁ TECHNIKA

Baner
Martin Zmrhal logo obr1" Uvod Audio Video Ukazky Kontakt

NABÍDKA - AUDIO

Ozvučení

Zajišťuji ozvučení hudebních produkcí, tanečních vystoupení, vernisáží a jiných společenských a sportovních akcí. Vlastním zvukovou aparaturu dostatečnou pro ozvučení sálů zhruba pro 500 lidí, nebo menších venkovních prostranství. V případě větších akcí si pronajímám aparaturu silnější.

Aparatura:

mixážní pulty Yamaha, Behringer
zesilovače QSC, Behringer
reproboxy dBTechnologies Ingenia, Yorkville, Electro Voice
mikrofony Neumann, AKG, CAD, Sennheiser, Shure, Samson

Nahrávání

Mám zkušenosti s nahráváním dechové hudby, folkových kapel, komorní hudby, velkých smyčcových orchestrů a sborového zpěvu. Nahrávky můžu pořídit při koncertu, nebo v sálech pronajatých na nahrávání. V případě zájmu zajistím k nahrávání i hudebního režiséra.
Při nahrávání koncertů tanečních, nebo dechových orchestrů je výhodný vícestopý záznam hudební produkce - nástroje mohou být nahrány do samostatných stop a dodatečně smíchány.
Kromě hudby, nahrávám i mluvené slovo(hlášení, komentáře,doprovodné texty apod.).
Na nahrávání používám kvalitní kondenzátorové mikrofony Neumann, AKG a Sennheiser, audio převodníky Steinberg a software Cubase, WaveLab nebo ProTools.
nahoru

Úprava nahrávek

Pro potřeby tanečních sportů, moderní gymnastiky, nebo krasobruslení upravuji nahrávky na danou délku. Nahrávce je možné změnit i tempo na požadovanou rychlost, nebo přidat rytmiku.
Do nahrávek lze dotočit vlastní zvuky, nebo doplnit různé zvukové efekty.
Výsledný mix dostane zákazník na CD, MD, nebo ve formátu Mp3.
nahoru

Převod MIDI na audio

Vaše midi soubory převedu do audio formátu za pomoci softwaroveho sampleru a za použití kvalitních samplů. Výsledný zvuk lze ještě vylepšit dohráním živých nástrojů.
Pro převod midi souborů používám software v kombinaci Cubase+SamlpeTank, nebo ProTools+Samplecell.
nahoru

Digitalizace audionahrávek

Hudbu ze starých nosičů je možné přehrát na CD. Dokážu přehrát záznam z pásku, kazety nebo vinylových desek. Z jiných nosičů po dohodě - dle možnosti zajistit patřičný přehrávač. Nahrávku můžu i vyčistit a zbavit šumu.
nahoru

Návrh a instalace ozvučení

Při návrhu ozvučení kladu důraz i na celkové akustického řešení prostoru. Je-li třeba, spolupracuji s akreditovanou zkušební laboratoří pro měření hluku. Navrhoval jsem reproduktorové soustavy pro divadelní sál DKO v Jihlavě, ozvučení obřadní síně krematoria, ozvučení divadla Na Kopečku. Zajišťoval jsem akustické úpravy tělocvičny, zatlumení nahrávacího studia a zvukové režie.
nahoru
Copyright © 2010 - 2019 Martin Zmrhal